Pudełko archiwizacyjne 325x235x235 mm. karton posiada konstrukcję bardzo łatwą do samodzielnego złożenia.
Pudełko archiwizacyjne 475x330x235 xmm. karton posiada konstrukcję bardzo łatwą do samodzielnegoożenia.

Kategorie

Dostawcy

Producenci

Tpay

Poleć nas znajomym

Czym jest Tpay.com

Tpay.com jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.


Tpay.com to system płatności online, umożliwiający automatyczne księgowanie wpłat za zamówienia w sklepie przy użyciu bezpiecznych metod płatności. Tpay.com ma na celu wprowadzanie nowoczesnych technologii pozwalających klientom w łatwy i bezpieczny sposób dokonywać płatności za zakupione w Internecie produkty i usługi.
Polityką Tpay.com jest zapewnienie maksymalnie bezpiecznych płatności internetowych i sprawienie, aby klient czuł się pewnie, płacąc w serwisach internetowych obsługiwanych przez Tpay.com. Tpay.com nie pozwala, aby system płatności był wykorzystywany w jakichkolwiek celach, które mogłyby spowodować, że kupujący utraciłby zaufanie do płatności internetowych. Natychmiast z systemu eliminowani są nieuczciwi sprzedawcy, a przyjmowanie płatności dla serwisów, które mogą spowodować utratę zaufania do płatności online, jest automatycznie blokowane. To powoduje, że w praktyce z Tpay.com korzystają tylko uczciwe i rzetelne firmy.

Bezpieczne płatności internetowe