Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci


Zakład produkcji opakowań
gama-pack
ul. Kolejowa 22
73-115 Dolice

nip: 5360007538
regon: 011417852
wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr: 443

tel.: 915640479
e-mail: info@gama-pack.pl

Adres do korespondencji:
gama-pack biuro
ul. Kolejowa 22
73-115 Dolice


Zajmujemy się produkcją i sprzedażą tekturowych opakowań. W naszej ofercie znajdują się opakowania z tektury 3 warstwowej, kolor szary lub biały.
Co produkujemy?
koperty tekturowe, kartony klapowe, pudełka fasonowe, kartony na ksiązki, małe kartoniki na różności - opakowania kartonowe są wykonane z tektury 3 warstwowej koloru białego lub w kolorze naturalnym dla tektury. Pudełka są wytwarzane metodą wykrojnikową lub na automacie. Wymiary według potrzeb klienta - na indywidualne zamówienie.
Opakowania kartonowe, pudełka tekturowe, kartony, koperty i opakowania na książki, na dvd i cd .
Producent opakowań tekturowych Gama-Pack oferuje Państwu duży asortyment rozmaitego rodzaju opakowań kartonowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy pudełka tekturowe fasonowe i klapowe w różnych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- pudła klapowe
- opakowania wykrojnikowe
- opakowania fasonowe
- małe pudełka tekturowe
- koperty tekturowe do wysyłek drobnych przedmiotów i dokumentów

Opakowania tekturowe – przeznaczenie pudełek:
- zabezpieczenie i opakowanie produktów na czas transportu
- do archiwizacji dokumentów
- do przechowywania dokumentów i przedmiotów
- do sprzedaży wysyłkowej
- do przeprowadzek
- koperty tekturowe w różnych formatach

Nasze opakowania, pudełka tekturowe są:
- w standardzie wykonujemy z wysokogatunkowej certyfikowanej tektury o gramaturze 400 g/m2
- z tektury falistej 3 lub wielowarstwowej
- kolor szary lub biały
- różne wymiary opakowań tekturowych, małe i duże
Kartony oferowane w sklepie online na stronie www.TaniePudelka.pl wykonane są z najlepszej tektury falistej. Do produkcji opakowań kartonowych stosujemy materiał od sprawdzonych producentów, dajemy gwarancję wysokiej jakości opakowań. Produkowane przez nas pudełka tekturowe są wytrzymałe i trwałe. Wysokiej jakości opakowania tekturowe to nasza specjalność.
W asortymencie firmy Gama-Pack znajdą Państwo kartony klapowe i fasonowe wykrojnikowe, kartony do wysyłek towarów i kartony na dokumenty.
Jednak najpopularniejsze kartony to pudełka klapowe, możemy je wykonać niemalże w każdym rozmiarze – od małych pudełek tekturowych po duże pudła. Ten rodzaj pudełek jest najbardziej popularnym rodzajem pudełek kartonowych i opakowań.
Kartony klapowe dzięki swojej prostej konstrukcji i wszechstronnemu zastosowaniu są bardzo uniwersalne. Kartony klapowe wykonujemy z tektury falistej 3 i 5 warstwowej, posiadają one specjalne klapki służące do zamykania pudełka. Pudełka tekturowe klapowe produkujemy w rozmiarach standardowych – dostępnych na stronie sklepu. Produkujemy je również w rozmiarach ustalonych na indywidualne zamówienie klienta – kartony na wymiar.
Kartony fasonowe, są to głównie kartony wykrojnikowe, ich podstawową zaletą jest fakt, że tego typu opakowania tekturowe posiadają wysoce estetyczny kształt i nie wymagają używania taśmy ani kleju do ich złożenia. Kartony fasonowe w znacznym stopniu pozwalają na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie wysyłki przedmiotów, towarów.
Tekturowe opakowania fasonowe są stosowane jako pudełka do wysyłki kurierskiej i pocztowej, opakowania na pizzę, kartony na dvd, opakowania na wizytówki, pudełka na cd, kartony kubki, pudełka na butelki i komputery.
Produkowane przez nas koperty tekturowe również należą do grupy: tekturowe opakowania fasonowe.
Koperty tekturowe to szczególna podgrupa kartonów fasonowych, stosowane są do przesyłek dokumentów i małych przedmiotów np. podzespoły elektroniczne itd.
W dobie nieustannego rozwoju handlu przez Internet błyskawicznie rośnie ilość przesyłek wysyłanych do odbiorców dokonujących zakupy przez Internet – zakupy online.
W naszej ofercie wszystkie kartony tekturowe są przeznaczone głównie do przesyłek kurierskich i pocztowych, produkowane przez nas opakowania tekturowe cechuje duża wytrzymałość, opakowania posiadają kształt i wymiary pozwalające na szybkie przygotowanie towarów do wysyłki kurierskiej i pocztowej.
Nasze opakowania są wytrzymałe, mocne ponieważ są produkowane z tektury o gramaturze całkowicie wystarczającej na bardzo solidne zabezpieczenie przedmiotów w trakcie wysyłki do odbiorcy. Istotną zaletą naszych opakowań tekturowych jest fakt, że są one całkowicie ekologiczne a tektura stosowana do ich produkcji jest tekturą spełniającą krajowe normy bezpieczeństwa ekologicznego – nie degradują i nie zatruwają środowiska naturalnego.
Posiadamy nowy wysokiej klasy automat do sitodruku, na życzenie zamawiającego możemy wykonać nadruk. Zachęcamy do tego typu usługi, nadruk na pudełkach tekturowych pozwala firmie używającej tego typu opakowania na rozreklamowanie się po stosunkowo niskim koszcie.
Własna reklama na opakowaniach podnosi również zaufanie klientów do samej firmy jaki i prestiż firmy. Szczególnie polecamy stosowanie nadruku w formie loga firmy i adresu strony www – to najtańsza obecnie forma reklamy, która trafia bezpośredni do celu – najwyższa skuteczność reklamy.