Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

150x50x50 Powiększ do pełnego rozmiaru

150x50x50

Małe pudełko tekturowe o wymiarach wewnętrznych 150x50x50 mm to idealne rozwiązanie do pakowania i wysyłki małych przedmiotów. Wykonane z tektury 3 warstwowej fala E, pudełko charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i sztywnością, zapewniając niezbędne zabezpieczenie przedmiotów w trakcie transportu i przechowywania. Tektura fala E jest bardzo cienka, co umożliwia łatwe składanie pudełka.

Więcej szczegółów

  • brązowy naturalny

100 dostępnych

12,57 zł

12,57 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,06 zł.


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Małe pudełko tekturowe o wymiarach wewnętrznych 150x50x50 mm to idealne rozwiązanie do pakowania i wysyłki małych przedmiotów. Wykonane z tektury 3 warstwowej fala E, pudełko charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i sztywnością, zapewniając niezbędne zabezpieczenie przedmiotów w trakcie transportu i przechowywania. Tektura fala E jest bardzo cienka, co umożliwia składanie pudełka w sposób łatwy i ergonomiczny.

Waga tektury wykorzystanej do produkcji pudełka wynosi 400 g/m2, co jest gwarancją trwałości i wytrzymałości opakowania. Tektura ta jest ekologiczna i nie powoduje zanieczyszczenia środowiska, co ma duże znaczenie w dzisiejszych czasach, gdzie zrównoważony rozwój jest jednym z kluczowych priorytetów.

Pudełko tekturowe w kolorze brązowym naturalnym jest dostępne od ręki, a jeśli potrzebujesz innego koloru - skontaktuj się z nami, a postaramy się dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb. Wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.

To niewielkie pudełko jest idealne dla firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową lub potrzebują opakowań do przechowywania niewielkich produktów. Prosty i elegancki design pudełka pozwala na łatwe dostosowanie go do różnych potrzeb i wymagań. Wykorzystaj tekturowe pudełka do zapakowania swoich produktów i zadbaj o bezpieczeństwo w trakcie transportu i dostarczania ich do klientów!

  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 150
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 50
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 50
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2