Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

600x100x50 Powiększ do pełnego rozmiaru

600x100x50 (10 sztuk)

Duże opakowanie fasonowe o większych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala E.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki

Więcej szczegółów

  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

200 dostępnych

35,34 zł

35,34 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,18 zł.


18 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Opakowanie fasonowe o większych wymiarach to idealny wybór dla firm i klientów indywidualnych, którzy potrzebują dużej, solidnej i wytrzymałej przestrzeni do przechowywania swoich produktów. Pudełko ma wymiary podane w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego, co umożliwia łatwe dopasowanie go do różnych potrzeb.

Materiał z którego wykonane jest opakowanie to tektura falista 3 warstwowa o fali E, tzw. mikrofala, która charakteryzuje się grubością od 1,5 do 2 mm. Taki rodzaj tektury jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w nim produktów. Gramatura tektury wynosi 400 g/m2, co również wpływa na wytrzymałość całego opakowania.

Opakowanie ma kolor brązowy naturalny, co jest popularnym wyborem w branży opakowań tekturowych. Możliwość wyboru koloru białego lub brązowego naturalnego pozwala dostosować pudełko do indywidualnych potrzeb klientów.

Długość wewnątrz opakowania wynosi 600 mm, szerokość 100 mm, a wysokość 50 mm, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla przechowywania różnego rodzaju produktów. Tego typu opakowanie sprawdza się doskonale w transporcie, przechowywaniu, jak również jako opakowanie prezentowe. Odpowiednie zabezpieczenie produktów wewnątrz opakowania pozwoli na ich bezpieczne przenoszenie i ochronę przed uszkodzeniami.

Opakowania tekturowe fasonowe są bardzo popularne ze względu na ich funkcjonalność i uniwersalność, dlatego warto zainwestować w profesjonalne i trwałe rozwiązania, które sprostają wymaganiom rynku.

.

  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 600
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 100
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 50
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor brązowy naturalny