Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

150x100x16 [Gabaryt A] Powiększ do pełnego rozmiaru

150x100x16 [Gabaryt A] (10 sztuk)

Małe opakowanie fasonowe o małych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala E.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki

Więcej szczegółów

  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

210 dostępnych

9,49 zł

9,49 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,05 zł.


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Opakowanie fasonowe o wymiarach: długości wewnątrz 150 mm, szerokości wewnątrz 100 mm oraz wysokości wewnątrz 16 mm wykonane jest z trzywarstwowej tektury fali E, nazywanej też mikrofalą, o grubości 1,5 do 2 mm oraz gramaturze 400 g/m2. Tektura fali E to materiał o lepszych właściwościach wytrzymałościowych niż tektura falista tradycyjna, dlatego opakowanie takie zapewni bezpieczne przechowywanie i transport produktów.

Tektura fali E, która została użyta do produkcji opakowania, jest ekologiczna, a zatem zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Kolor opakowania to naturalny brązowy, który dodaje mu elegancji i ponadczasowego charakteru.

Opakowanie fasonowe jest idealne do pakowania różnorodnych produktów, takich jak kosmetyki, biżuteria, upominki, gadżety reklamowe, a także produkty spożywcze, takie jak herbatniki, ciastka, cukierki itp. Opakowanie takie zapewni nie tylko ochronę przed uszkodzeniami, ale także atrakcyjny wygląd na półce sklepowej.

Opakowanie fasonowe to doskonały wybór dla firm, które cenią sobie estetykę, ekologię oraz funkcjonalność opakowań. Dzięki zastosowaniu trzywarstwowej tektury fali E oraz odpowiedniej gramaturze tektury, opakowanie jest bardzo wytrzymałe i chroni zawartość przed uszkodzeniami. Wybierając opakowania fasonowe, można mieć pewność, że produkt dotrze do klienta w nienaruszonym stanie.


  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 150
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 100
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 16
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor brązowy naturalny