Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

310x210x16 [Gabaryt A] Powiększ do pełnego rozmiaru

310x210x16 [Gabaryt A]

Duże opakowanie fasonowe o większych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala B.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki

Więcej szczegółów

  • biały jednostronnie
  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

198 dostępnych

17,58 zł

17,58 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,11 zł.


18 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Oferujemy Państwu ekologiczne opakowanie fasonowe, które idealnie nadaje się do transportu i przechowywania różnego rodzaju produktów. Wymiary opakowania wynoszą 310 mm długości, 210 mm szerokości i 16 mm wysokości.

Opakowanie zostało wykonane z trzywarstwowej tektury fali E, zwanej również mikrofalą, o grubości 1,5 do 2 mm. Gramatura tektury wynosi 400 g/m2, co czyni je trwałym i wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, opakowanie jest dostępne w kolorze białym lub brązowym naturalnym, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Nasz produkt jest przyjazny dla środowiska, co oznacza, że można go recyklingować lub poddać procesowi biodegradacji. Tym samym, pomaga w zmniejszeniu ilości odpadów, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy ochrona środowiska jest jednym z najważniejszych priorytetów.

Opakowanie fasonowe jest idealnym rozwiązaniem dla firm z branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, a także innych branż, które wymagają wytrzymałych i praktycznych opakowań do swoich produktów.  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 310
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 210
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 16
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor biały lub brązowy naturalny - do wyboru