Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

200x140x16 [na DVD Gabaryt A] Powiększ do pełnego rozmiaru

200x140x16 [na DVD Gabaryt A]

Małe opakowanie fasonowe o małych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala E.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki


Więcej szczegółów

  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

150 dostępnych

13,52 zł

13,52 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,07 zł.


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Opakowanie fasonowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w branży opakowań tekturowych. Dzięki swojej uniwersalności i możliwości dopasowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta, opakowanie to znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. W przypadku tego opakowania, długość wewnątrz wynosi 200 mm, szerokość wewnątrz to 140 mm, a wysokość wewnątrz opakowania to 16 mm. Tektura użyta do produkcji to trzy warstwowa fala E, zwana także mikrofalą, o grubości 1,5 do 2 mm. Gramatura tektury wynosi 400 g/m2, a kolor opakowania to naturalny brązowy.

Tego typu opakowanie to idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Tektura, z której wykonane jest opakowanie, jest całkowicie biodegradowalna i można ją łatwo poddać recyklingowi, co stanowi duży atut z punktu widzenia ochrony środowiska. Opakowanie fasonowe tego typu to także doskonałe narzędzie do budowania wizerunku marki, gdyż można na nim umieścić indywidualny nadruk z logo lub innym motywem graficznym. Wymiary opakowania można dostosować do potrzeb klienta, co gwarantuje idealne dopasowanie do pakowanego produktu. Zastosowanie trzech warstw tektury fali E zapewnia wysoką wytrzymałość i ochronę produktów przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania.

Warto zwrócić uwagę, że tego typu opakowanie ma zastosowanie nie tylko w transporcie i magazynowaniu produktów, ale również w sprzedaży detalicznej, gdzie pełni funkcję opakowania prezentacyjnego. Naturalny brązowy kolor tektury nadaje temu opakowaniu nowoczesnego i estetycznego wyglądu, co przyciąga uwagę klienta i pozytywnie wpływa na postrzeganie marki.

  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 200
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 140
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 16
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor brązowy naturalny