Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

150x130x16 [na CD Gabaryt A] Powiększ do pełnego rozmiaru

150x130x16 [na CD Gabaryt A] (10 sztuk)

Małe opakowanie fasonowe o małych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala E.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki

Więcej szczegółów

  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

99 dostępnych

9,49 zł

9,48 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,05 zł.


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Opakowanie fasonowe z tektury to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zadbać o środowisko, a jednocześnie potrzebują praktycznego i wytrzymałego opakowania do transportu swoich produktów. Wymiary wewnętrzne tego opakowania to 150 mm długości, 130 mm szerokości i 16 mm wysokości, co sprawia, że jest to idealne opakowanie dla mniejszych przedmiotów.

Tektura, z której wykonane jest opakowanie, to trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala o grubości 1,5 do 2 mm, co gwarantuje odpowiednią sztywność i wytrzymałość opakowania. Gramatura tektury to 400 g/m2, co oznacza, że opakowanie jest nie tylko wytrzymałe, ale także lekkie.

Opakowanie fasonowe z tektury to idealna alternatywa dla opakowań plastikowych i foliowych, które szkodzą środowisku. Tektura, z której jest wykonane, jest biodegradowalna, a także nadaje się do recyklingu, co pozwala na zachowanie zasobów naturalnych i ochronę naszej planety. Dodatkowo, kolor brązowy naturalny, w jakim dostępne jest opakowanie, podkreśla jego eko-charakter.

Należy zwrócić uwagę, że istnieje możliwość wyboru koloru opakowania - brązowego lub białego - w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Takie opakowanie może być wykorzystywane w wielu branżach, takich jak przemysł spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny czy elektroniczny. Dodatkowo, dzięki swojej uniwersalności i możliwości nadruku logo czy innych elementów graficznych, opakowanie fasonowe z tektury jest świetnym narzędziem do budowania marki i zwiększania rozpoznawalności produktów.


  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 150
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 130
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 16
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor brązowy naturalny