Kategorie

Teczka z gumką a5 155x220 + DOWOLNY NADRUK 10szt

Dostawcy

Producenci

100x100x100 Powiększ do pełnego rozmiaru

100x100x100 (10 sztuk)

Małe opakowanie fasonowe o małych wymiarach, wymiary podane są w milimetrach i dotyczą wnętrza opakowania tekturowego.
Materiał z którego wykonane jest pudełko to tektura falista 3 warstwowa, fala E.
ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek)darmowa dostawa przesyłki


Więcej szczegółów

  • biały jednostronnie
  • brązowy naturalny

Stan: Dostępne

167 dostępnych

Tylko online

18,11 zł

18,11 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,11 zł.


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Ofertą naszej firmy jest opakowanie fasonowe o wymiarach wewnątrz 100 x 100 x 100 mm, wykonane z tektury trzywarstwowej fali E, zwanej mikrofalą, o grubości 1,5-2 mm i gramaturze 400 g/m2. Opakowanie dostępne jest w kolorze białym lub brązowym naturalnym, co daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Opakowanie fasonowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu branżach, takich jak np. spożywcza, kosmetyczna czy farmaceutyczna. Opakowanie to cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia bezpieczne transportowanie i przechowywanie produktów.

Dzięki swojemu kształtowi, opakowanie fasonowe nadaje się idealnie do pakowania produktów o niestandardowych kształtach. Dostępna wysokość wewnątrz opakowania 100 mm pozwala na pakowanie większych przedmiotów, co zwiększa ich funkcjonalność.

Ważną cechą opakowania jest jego ekologiczność, dzięki zastosowaniu tektury, materiału pochodzącego z odnawialnych źródeł. Opakowanie fasonowe jest w pełni podatne na recykling, co stanowi ważny czynnik dla klientów, którzy dbają o środowisko naturalne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na opakowanie fasonowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  • Długość wewnątrz opakowania [mm] 100
  • Szerokość wewnątrz opakowania [mm] 100
  • Wysokość wewnątrz opakowania [mm] 100
  • Tektura trzy warstwowa fala E tzw. mikrofala, grubość 1,5 do 2 mm
  • Gramatura tektury: 400 g/m2
  • kolor biały lub brązowy naturalny - do wyboru